Pravý gentleman ví, co chce

Přesto se rád nechá překvapit

VÍCE INFORMACÍ

Stylový balíček pro gentlemana

JAK TO FUNGUJE?

Neztrácej čas s výběrem kosmetiky a módních doplňků. Přenech tyto starosti nám a objednej si BoxforKing.
Nech se každý měsíc překvapit tím, co jsme si pro Tebe přichystali tentokrát. Box sestavíme s maximální pečlivostí.
Po obdržení se staň idolem žen, mistrem pohovorů, tahounem týmu, klíčovou postavou večírků a králem svého života.

jen za 790 Kč

O projektu

Pro koho je BOX FOR KING

Originální, stylový a tajemný. Tři slova, která spojují každý BoxforKing. Skrze něj ti představujeme originální pánské módní doplňky od českých designérů a výrobců. Vše je tematicky sladěné, abys každý měsíc v boxu objevil přesně to, co budeš potřebovat. Žádný box není stejný, tak si nenech ujít jediný z nich.

dárek

DÁREK PRO GENTLEMANA

Chceš svého přítele, manžela, otce či syna překvapit něčím výjimečným? Docházejí Ti nápady a nechceš se neustále opakovat? Pak si na správném místě.

Daruj mu BoxforKing, který zvýší jeho sebevědomí, povědomí o módě a podtrhne jeho mužnost. Pokud mu chceš skutečně vyrazit dech, obrať se na nás se zájmem o Premium box.

předplatné

PŘEDPLATNÉ

Předplatné je nejlepší způsob, jak si zajistit BoxforKing pro následujících 3 nebo 6 měsíců. Jednou objednáš a máš až na půl roku vystaráno.

Navíc tím ušetříš za každý box a především za poštovné, které v případě předplatného platíš pouze jednou. U půlročního předplatného bude poštovné hned 5× zdarma. Znáš lepší způsob, jak se nechat pravidelně překvapovat?

premium box

PREMIUM BOX

Každý muž má své individuální potřeby. A my jsme si toho vědomi. Proto pro tebe sestavíme Premium BoxforKing přesně na míru.

Bude obsahovat vše, co máš rád, líbí se ti, nebo po tom zkrátka již dlouhou dobu toužíš. Zde se žádné meze nekladou. Podtrhni svoji osobnost.

Cíle projektu

Naším cílem je propagovat české výrobce a designéry, o kterých by bez nás muži nevěděli. Zároveň pomáháme pozvednout mužskou módu v České republice. Na našem módním blogu pak naleznete informace o aktuálních módních trendech. Jako první se také dozvíte o našich nově uzavřených partnerstvích.

Zajisti si další box již nyní

Náš obchod je ti neustále k dispozici


© Copyright Team BoxforKing